Седм. разписание II срок 2021/2022 уч. год.

   
Понеделник 1 Славов - БЕЛ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
2 Славов - БЕЛ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
3 Ц. Христова - Мат В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
4 Х. Мартинова - АЕ ФВС - Д. Стоянова Славов - БЕЛ
5 Х. Мартинова - АЕ Ц. Христова - Мат Славов - БЕЛ
6 Х. Мартинова - АЕ Славов - БЕЛ Ц. Христова - Мат
7 Х. Мартинова - АЕ ЧК Спортни дейности
8      
Вторник 1 Х. Мартинова - АЕ Славов - БЕЛ К. Добрев - АЕ
2 Х. Мартинова - АЕ Славов - БЕЛ К. Добрев - АЕ
3 Х. Мартинова - АЕ Ф. Ахмед - Философия К. Добрев - АЕ
4 М. Калинков - Музика В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
5 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ М. Калинков - Музика
6 Ф. Ахмед - Философия В. Лозева - АЕ ФВС - Д. Стоянова
7 Спортни дейности В. Лозева - АЕ Ф. Ахмед - Философия
8      
Сряда 1 Славов - БЕЛ Ц. Христова - Мат ИТ - Иванова / Калинков
2 ИТ - Иванова / Калинков Славов - БЕЛ Ц. Христова - Мат
3 Ц. Христова - Мат ИТ - Иванова / Калинков Славов - БЕЛ
4 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
5 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
6 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
7 ЧК В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
8     ЧК
Четвъртък 1 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
2 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
3 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
4 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
5 Славов - БЕЛ М. Калинков - Музика Ц. Христова - Мат
6 ФВС - Д. Стоянова Ц. Христова - Мат БЕЛ - Славов
7 Ц. Христова - Мат Спортни дейности  
8      
Петък 1 Ц. Христова - Мат ФВС - Д. Стоянова Славов - БЕЛ
2 ФВС - Д. Стоянова Славов - БЕЛ Ц. Христова - Мат
3 Славов - БЕЛ Ц. Христова - Мат ФВС - Д. Стоянова
4 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
5 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
6 Х. Мартинова - АЕ В. Лозева - АЕ К. Добрев - АЕ
7      
8      
   
Понеделник 1 Е. Костова - Биология и ЗО Д. Георгиева - АЕ История и цивилизации -И. Андреева-
2 История и цивилизации -И. Андреева- Д. Георгиева - АЕ Е. Костова - Биология и ЗО
3 Й. Бойчева - АЕ История и цивилизации -И. Андреева- Физика и астрономия - Ст. Иванова
4 Й. Бойчева - АЕ Е. Костова - Биология и ЗО ИТ - Делев/ Калинков
5 ФВС - Д. Стоянова Физика и астрономия - Ст. Иванова К. Добрев - АЕ
6 Физика и астрономия - Ст. Иванова ФВС - Д. Стоянова К. Добрев - АЕ
7 ЧК  ФУЧ НЕ ЧК
8 ФУЧ ИЕ ФУЧ  НЕ  
Вторник 1 И. Димитрова - Математика Б. Жекова - БЕЛ Ф. Ахмед - Философия
2 Ф. Ахмед - Философия Б. Жекова - БЕЛ И. Димитрова - Математика
3 Б. Жекова - БЕЛ И. Димитрова - Математика РЕ - Д. Делчев
4 Б. Жекова - БЕЛ Ф. Ахмед - Философия РЕ - Д. Делчев
5 Изобр. изк-во История и цивилизации -И. Андреева- Химия и ООС 
6 Химия и ООС  Изобр. изк-во История и цивилизации -И. Андреева-
7 История и цивилизации -И. Андреева- Химия и ООС  Изобр. изк-во
8   Спортни дейности  
Сряда 1 Б. Жекова - БЕЛ ФВС - Д. Стоянова История и цивилизации -И. Андреева-
2 История и цивилизации -И. Андреева- Б. Жекова - БЕЛ ФВС - Д. Стоянова
3 ФВС - Д. Стоянова История и цивилизации -И. Андреева- К. Добрев - АЕ
4 Е. Костова - Биология и ЗО НЕ - А. Коджабашева Б. Жекова - БЕЛ
5 Т. Христова - ИЕ НЕ - А. Коджабашева География и икономика
6 Т. Христова - ИЕ География и икономика Е. Костова - Биология и ЗО
7 География и икономика Е. Костова - Биология и ЗО ФУЧ - РЕ
8     ФУЧ - РЕ
Четвъртък 1 Химия и ООС  Д. Георгиева - АЕ Физика и астрономия - Ст. Иванова
2 Физика и астрономия - Ст. Иванова Д. Георгиева - АЕ Химия и ООС 
3 Й. Бойчева - АЕ Физика и астрономия - Ст. Иванова Б. Жекова - БЕЛ
4 Й. Бойчева - АЕ И. Димитрова - Математика Б. Жекова - БЕЛ
5 География и икономика Химия и ООС  И. Димитрова - Мат
6 И. Димитрова - Математика География и икономика К. Добрев - АЕ
7 ФУЧ ИЕ   География и икономика
8 ФУЧ ИЕ   Спортни дейности
Петък 1 И. Димитрова - Математика ИТ - Делев/ Калинков К. Добрев - АЕ
2 ИТ - Делев/ Калинков И. Димитрова - Математика К. Добрев - АЕ
3 Й. Бойчева - АЕ Химия и ООС  И. Димитрова - Математика
4 Й. Бойчева - АЕ История и цивилизации -И. Андреева- ФВС - Д. Стоянова
5 Химия и ООС  Д. Георгиева - АЕ История и цивилизации -И. Андреева-
6 История и цивилизации -И. Андреева- Д. Георгиева - АЕ Химия и ООС 
7 Спортни дейности ЧК  
8      
    10А 10Б 10В
Понеделник 1 А. Даскалова - География и икономика История и цивилизации - Т. Тодоров ФВС - Р. Вълков
2 История и цивилизации - Т. Тодоров ФВС - Р. Вълков А. Даскалова - География и икономика
3 ФВС - Р. Вълков Д. Георгиева - АЕ История и цивилизации - Т. Тодоров
4 Д. Георгиева - АЕ А. Даскалова - География и икономика Ф. Ахмед - НЕ
5 Т. Христова - ИЕ РЕ - Д. Делчев Ф. Ахмед - НЕ
6 Т. Христова - ИЕ РЕ - Д. Делчев Д. Георгиева - АЕ
7 Химия и ООС  ЧК ЧК
8      
Вторник 1 Физика и астрономия - Ст. Иванова Химия и ООС  Ц. Христова - Мат
2 Ц. Христова - Мат Физика и астрономия - Ст. Иванова Химия и ООС 
3 Славов - БЕЛ Ц. Христова - Мат Физика и астрономия - Ст. Иванова
4 Славов - БЕЛ Д. Георгиева - АЕ ФВС - Р. Вълков
5 История и цивилизации - Т. Тодоров Д. Георгиева - АЕ А. Даскалова - География и икономика
6 А. Даскалова - География и икономика История и цивилизации - Т. Тодоров Д. Георгиева - АЕ
7 ФУЧ ИЕ Спортни дейности Д. Георгиева - АЕ
8 Спортни дейности    
Сряда 1 Ф. Ахмед - Философия Е. Костова - Биология и ЗО Д. Георгиева - АЕ
2 Е. Костова - Биология и ЗО Ф. Ахмед - Философия Д. Георгиева - АЕ
3 Д. Георгиева - АЕ И. Кинева -БЕЛ Е. Костова - Биология и ЗО
4 Д. Георгиева - АЕ И. Кинева -БЕЛ Ф. Ахмед - Философия
5 Славов - БЕЛ Д. Георгиева - АЕ ИТ - Иванова / Делев
6 ИТ - Иванова / Делев Д. Георгиева - АЕ История и цивилизации - Т. Тодоров
7 История и цивилизации - Т. Тодоров ИТ - Иванова / Делев  
8      
Четвъртък 1 А. Даскалова - География и икономика Ц. Христова - Мат И. Кинева -БЕЛ
2 Ц. Христова - Мат А. Даскалова - География и икономика И. Кинева -БЕЛ
3 ФВС - Р. Вълков Химия и ООС  Ц. Христова - Мат
4 Д. Георгиева - АЕ ФВС - Р. Вълков Ф. Ахмед - НЕ
5 Д. Георгиева - АЕ РЕ - Д. Делчев Ф. Ахмед - НЕ
6 Химия и ООС  РЕ - Д. Делчев История и цивилизации - Т. Тодоров
7 ЧК История и цивилизации - Т. Тодоров Химия и ООС 
8     Спортни дейности
Петък 1 Т. Христова - ИЕ Д. Георгиева - АЕ Ф. Ахмед - Философия
2 Т. Христова - ИЕ Ф. Ахмед - Философия Д. Георгиева - АЕ
3 Д. Георгиева - АЕ Физика и астрономия - Ст. Иванова И. Кинева -БЕЛ
4 Ф. Ахмед - Философия И. Кинева -БЕЛ Е. Костова - Биология и ЗО
5 Физика и астрономия - Ст. Иванова Е. Костова - Биология и ЗО А. Даскалова - География и икономика
6 Е. Костова - Биология и ЗО А. Даскалова - География и икономика Физика и астрономия - Ст. Иванова
7      
8      
    11А 11Б 11В
Понеделник 1 Ц. Сталева - АЕ Ф. Ахмед - НЕ И. Кинева -БЕЛ
2 Ц. Сталева - АЕ Ф. Ахмед - НЕ И. Кинева -БЕЛ
3 Т. Христова - ИЕ И. Кинева -БЕЛ Ц. Сталева - АЕ
4 Т. Христова - ИЕ И. Кинева -БЕЛ Ц. Сталева - АЕ
5  Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (И/Б/ИТ )
6  Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (И/Б/ИТ )
7 ЧК ЧК ЧК
8 Спортни дейности    
Вторник 1 ФВС - Р. Вълков Ц. Сталева - АЕ И. Кинева -БЕЛ
2 И. Кинева -БЕЛ Ц. Сталева - АЕ ФВС - Р. Вълков
3  Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (И/Б/ИТ )    
4 Кинева/Паунова/ Даскалова (БЕЛ/Х/Г)  
5 Ц. Сталева - АЕ И. Кинева -БЕЛ Кр. Кръстев - Мат
6 Ц. Сталева - АЕ Ц. Христова - Мат РЕ - Д. Делчев
7 Ц. Христова - Мат НЕ - А. Коджабашева РЕ - Д. Делчев
8      
Сряда 1 Кинева/Паунова/ Даскалова (БЕЛ/Х/Г)    
2 Кинева/Паунова/ Даскалова (БЕЛ/Х/Г)    
3 Т. Христова - ИЕ Ц. Сталева - АЕ РЕ - Д. Делчев
4 Ц. Христова - Мат Ц. Сталева - АЕ РЕ - Д. Делчев
5 Ц. Сталева - АЕ Ф. Ахмед - НЕ Гражданско образование  - Т. Тодоров
6 Ц. Сталева - АЕ Ф. Ахмед - НЕ ФВС - Р. Вълков
7   Спортни дейности Ц. Сталева - АЕ
8      
Четвъртък 1  Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (И/Б/ИТ )    
2  Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (И/Б/ИТ )    
3 И. Кинева -БЕЛ Ц. Сталева - АЕ РЕ - Д. Делчев
4 И. Кинева -БЕЛ Ц. Сталева - АЕ Кр. Кръстев - Мат
5 Т. Христова - ИЕ ФВС - Р. Вълков Ц. Сталева - АЕ
6 Т. Христова - ИЕ Ф. Ахмед - НЕ Ц. Сталева - АЕ
7 Ц. Сталева - АЕ Ф. Ахмед - НЕ Спортни дейности
8      
Петък 1 Кинева/Паунова/ Даскалова (БЕЛ/Х/Г)  
2 Кинева/Паунова/ Даскалова (БЕЛ/Х/Г)  
3 Т. Христова - ИЕ Ц. Сталева - АЕ РЕ - Д. Делчев
4 Т. Христова - ИЕ Ц. Христова - Мат РЕ - Д. Делчев
5 ФВС - Р. Вълков Гражданско образование  - Т. Тодоров Ц. Сталева - АЕ
6 Гражданско образование  - Т. Тодоров ФВС - Р. Вълков Ц. Сталева - АЕ
7      
8      

 

    12А 12Б 12В
Понеделник 1 НЕ - А. Коджабашева Й. Бойчева - АЕ Б. Жекова - БЕЛ
2 НЕ - А. Коджабашева Б. Жекова - БЕЛ Й. Бойчева - АЕ
3 Б. Жекова - БЕЛ НЕ - А. Коджабашева РЕ - Д. Делчев
4 Б. Жекова - БЕЛ НЕ - А. Коджабашева РЕ - Д. Делчев
5  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)
6  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)
7 Х. Мартинова - АЕ ФУЧ ЧК ЧК
8 Х. Мартинова - АЕ ФУЧ Спортни дейности ФУЧ БЕЛ - Б. Жекова
Вторник 1 Даскалова/ Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (Г/ И /Б /ИТ )
2 Даскалова/ Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (Г/ И /Б /ИТ )
3 Гражданско образование  - Т. Тодоров Й. Бойчева - АЕ ФВС - Р. Вълков
4 И. Димитрова - Математика Й. Бойчева - АЕ Гражданско образование  - Т. Тодоров
5 НЕ - А. Коджабашева ФВС - Д. Стоянова И. Димитрова - Математика
6 Х. Мартинова - АЕ НЕ - А. Коджабашева Й. Бойчева - АЕ
7 ЧК Гражданско образование  - Т. Тодоров Й. Бойчева - АЕ
8      
Сряда 1 Х. Мартинова - АЕ НЕ - А. Коджабашева Й. Бойчева - АЕ
2 Х. Мартинова - АЕ НЕ - А. Коджабашева Й. Бойчева - АЕ
3  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)    
4  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)    
5 Б. Жекова - БЕЛ ФВС - Д. Стоянова РЕ - Д. Делчев
6 НЕ - А. Коджабашева И. Димитрова - Математика РЕ - Д. Делчев
7 НЕ - А. Коджабашева   Спортни дейности
8 Спортни дейности    
Четвъртък 1 И. Димитрова - Математика НЕ - А. Коджабашева ФВС - Р. Вълков
2 ФВС - Р. Вълков НЕ - А. Коджабашева И. Димитрова - Математика
3 Даскалова/ Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (Г/ И /Б /ИТ )    
4 Даскалова/ Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (Г/ И /Б /ИТ )    
5 Х. Мартинова - АЕ Й. Бойчева - АЕ Б. Жекова - БЕЛ
6 Х. Мартинова - АЕ Й. Бойчева - АЕ Б. Жекова - БЕЛ
7 ФУЧ БЕЛ - Б. Жекова И. Димитрова - Математика РЕ - Д. Делчев
8   ФУЧ БЕЛ - Б. Жекова  
Петък 1 Х. Мартинова - АЕ Б. Жекова - БЕЛ Й. Бойчева - АЕ
2 Х. Мартинова - АЕ Б. Жекова - БЕЛ Й. Бойчева - АЕ
3 Даскалова/ Андреева/ Костова/ Кръстева/ Калинков (Г/ И /Б /ИТ )    
4  Тодоров/ Даскалова/ Паунова/ Димитрова(И/Г/Х/М)    
5 НЕ - А. Коджабашева Й. Бойчева - АЕ РЕ - Д. Делчев
6 НЕ - А. Коджабашева Й. Бойчева - АЕ РЕ - Д. Делчев
7 ФВС - Р. Вълков    
8